ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16066391
nr 1606 6391
1940-/50-tal, Rund. Diameter: 60 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 18 mars 2024
kl 19:12:06
300 kr
350 kr